Васенко Л. Деякі проблеми унормування форм запозичених двовидових дієслів / Людмила Васенко, Володимир Дубічинський, Оксана Кримець // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка». Серія «Проблеми української термінології». 2006. – № 559. – С. 127–131.

УДК 81’367:625

Людмила Васенко, Володимир Дубічинський, Оксана Кримець

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

ДЕЯКІ ПРОБЛЕМИ УНОРМУВАННЯ ФОРМ ЗАПОЗИЧЕНИХ ДВОВИДОВИХ ДІЄСЛІВ

© Васенко Л., Дубічинський В., Кримець О., 2006

У статті визначено складники процесу вербалізації нових понять наукового та технічного знання, запропоновано введення у навчальний процес вищої технічної школи нової навчальної дисципліні термінологічного спрямування й розглянуто певні варіанти унормування форм запозичених двовидових дієслів.

The paper describes the components of verbalization process with respect to new notions in scientific and research knowledge; provides proposals for introducing a new terminological discipline into the higher technical school curriculum; and examines a number of options for standardizing the forms of adopted two-way verbs.

Вісник "Проблеми української термінології" № 559 2006р.