Бардила Т. Інформаційні системи та українська термінологія / Тадей Бардила, Леонід Сніцарук // Проблеми української термінології : міжнар. наук. конф., 19–21 верес. 2006 р. : зб. наук. пр. ‒ Л., 2006. ‒ С. 165–167.

Тадей Бардила

Львівський державний інститут інформаційних технологій та управління ім. В. Чорновола

Леонід Сніцарук

Національний університет «Львівська політехніка»

ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА УКРАЇНСЬКА ТЕРМІНОЛОГІЯ

© Бардила Т., Сніцарук Л., 2006

У статті йдеться про важливість дослідження технічних характеристик української мови з метою створення інформаційних технологій вищого рівня – аналізаторів та синтезаторів мови, робототехніки. Показано зв’язки української мови з іншими мовами, зокрема санскритом та англійською.

This article contains an analysis of the Ukrainian language technical characteristics importance with the aim of preparing the basement for information technologies of the highest level – the speech analyzers and synthesizes, robotics. Relations of the Ukrainian language with other languages, particularly Sanscrit and English are shown.

Збірник наукових праць "Проблеми української термінології" 2006