Ковтун М. Термінологія галузі хмелярства / М. Ковтун, Л. Корчева, В. Любченко та ін. // Проблеми української термінології : міжнар. наук. конф., 19–21 верес. 2006 р. : зб. наук. пр. ‒ Л., 2006. ‒ С. 115–116.

УДК 631.633.791:001.4

М. Ковтун, Лариса Корчева, В. Любченко, О. Юрківська

Інститут сільського господарства Полісся УААН, м. Житомир

ТЕРМІНОЛОГІЯ ГАЛУЗІ ХМЕЛЯРСТВА

© Ковтун М., Корчева Л., Любченко В., Юрківська О., 2006

На заміну ДСТУ 3300-96 «Хмелярство. Терміни та визначення» науковці Інституту сільського господарства Полісся за допомогою ТК СНТТ та НДІ стандартизації розробили проект ДСТУ «Хмелярство. Терміни та визначення понять», завданням якого є упорядкування термінології в галузі з метою забезпечення необхідного взаємозв’язку та взаєморозуміння між науковцями, виробниками і споживачами продукції хмелярства, поліпшення якості науково-технічної інформації.

Scientists of Institute of an Agriculture «Polissya» with the help of Technical committee of scientific and technical terminology standardization and the Research Institute of Standardization have developed the project «Hopgrowing. Terms and Definitions» instead of standard 3300-96 «Hopgrowing. Terms and definitions «Its aim is to order terminology of the branch to maintain necessary interrelation and mutual understanding among researchers, manufacturers and consumers of hop production, to improve the quality of the scientific and technical information.

Збірник наукових праць "Проблеми української термінології" 2006