Мороз А. Скорочення в терміносистемі торгівлі (на матеріялі німецької та української мов) / Аліна Мороз // Проблеми української термінології : міжнар. наук. конф., 30 версн. − 1 жовт. 2008 р. : зб. наук. пр. ‒ Л., 2008. ‒ С. 75–77.

УДК 811.112.2:658

Аліна Мороз

Чернівецький торговельно-економічний інститут

Київського національного торговельно-еономічного університету

СКОРОЧЕННЯ В ТЕРМІНОСИСТЕМІ ТОРГІВЛІ

(на матеріялі німецької та української мов)

© Мороз А., 2008

У цій статті йдеться про скорочення у німецькій та українській фаховій мові торгівлі. Автор наводить класифікацію скорочень, досліджує засоби створення короткого варіанту терміна, структурні моделі скорочень, синонімічні скорочення та англійські скорочення, які часто вживають в німецькій фаховій мові.

The article deals with the abbreviations in the German and Ukrainian trade special language. The author gives the classification of the abbreviations, researches the formation means of the short tertm’s variant, structural models of the abbreviations, synonym abbreviations and English abbreviations, which are very common in the German special language.

Збірник наукових праць "Проблеми української термінології" 2008